Zabývám se duchovní transformací a pomáhám lidem opět vnímat nejzákladnější aspekty jejich bytí, jako je láska a radost ze života, a učím je o důležitosti práce na partnerských vztazích. Vedu transformační workshopy pro ženy všech věkových kategorií, na kterých ženy otevírají osobní potenciál, sílu těla a vnitřní nekonečnou krásu ženství.

karaimi_1

Na cestě k mému osobnímu poznání mi napomáhá moje láska k cestování a aktivní spolupráce s původními vědomými kulturami světa. Tato spolupráce mě inspirovala k založení nadačního fondu Živá Země, který podporuje strážce jednoho z nejstarších nepřerušených učení vůdců Mamos z Kolumbijské Sierra Nevady  kmene KOGI.

Cítím velkou náklonnost ke všemu organickému. Naplňuje mě, když můžu žít v souladu s přírodou. Díky péči o svou vnitřní čistotu a harmonii se dostávám blíže ke smyslu svého života   být krásnou vznešenou bytostí.

karaimi

Dále o Karaimi:

Sdělit v pár odstavcích, co vše Karaimi dělá, je téměř nemožné. Proto se v případě zájmu podívejte dále na jeden z odkazů níže, kde se o Karaimi dozvíte více.
Web zivazemenf.cz

katerina_karaimi_motyckova

Rozhovor s Karaimi pro Flowee na téma ženské duše o kmeni Kogi článek na Flowee.cz