Ta, která dokáže otevřít vaše srdce. Jako moderátorka a reportérka působím na TV Prima už osm let. Těší mě provázet akce, kde mohu naplno využít své know how, znalosti, přirozenost, otevřenost a lásku k lidem.

Ráda se zaměřuji se na témata osobniho rozvoje, vzdělávání a spirituality. Hledám kreativní způsoby, jak vytvořit co nejpříjemnější atmosféru pro účinkující, publikum i klienta. Ráda využívám interaktivitu při komunikaci s diváky. Kromě řečnění dokáži lidem také naslouchat. Vidět mě můžete i v první streamované talkshow na fb – Naživo s Lucií.

lucie

Svými myšlenkami, upřímností a příběhy ze života inspiruje ostatní. Když píší nedokážu nic skrývat. Je to má terapie, má láska, mé poslání. Skrze psaní cítím, kdy jsem k sobě opravdu upřímná. Nyní je na cestě má kniha o spiritualitě v každodenním životě – Spirit Pauza.

Žena nové generace, která se snaží změnit způsob myšlení o spiritualitě v 21. století. Doba se mění. Člověk dnes nemusí utíkat do kláštera, aby se našel. Může umět pracovat sám se sebou, cvičit jógu, meditovat a přitom mít v kapse iPhone, účet na instagramu a před domem Mercedes.

Více se o Lucii dozvíte na webové stránce: lucievonchitzki.cz

O plánovaných workshopech se dozvíte zde: https://svetnice.com/milovnice-zivota/milovnice-zivota-workshop/