7.1.2022
JAK SE ZBAVIT ČERNÝCH TEČEK, ANEB MISE ZA KRÁSNĚJŠÍ PLEŤ

Pronásledují vás neodbytné černé tečky? Pupínky rozeseté po tváři rozhodně nejsou nic příjemného a zbavit se jich je vyloženě věda. S našimi tipy se vám to však jistě podaří!

Číst dále
Kolagen
Anti-aging
Ceramosidy
Kyselina hyaluronová
Koenzym Q10
Zpomalení procesu stárnutí
Energie Buněk
Pružnost tkání
Krásná pleť
7.1.2022
JAK SE ZBAVIT ČERNÝCH TEČEK, ANEB MISE ZA KRÁSNĚJŠÍ PLEŤ

Pronásledují vás neodbytné černé tečky? Pupínky rozeseté po tváři rozhodně nejsou nic příjemného a zbavit se jich je vyloženě věda. S našimi tipy se vám to však jistě podaří!

14.12.2021
KOLAGEN – BLAHODÁRNÝ I BĚHEM TĚHOTENSTVÍ

V poslední době se při svých konzultacích čím dál častěji setkávám s dotazem, zda je užívání kolagenu vhodné i při těhotenství. Pojďme se na toto téma tedy podívat podrobněji.

7.12.2021
PŘÍČINY VRÁSEK, ZE KTERÝCH NELZE VINIT MATKU PŘÍRODU

Ano, vrásky jsou sice přirozenou součástí lidského života, ale na druhou stranu se mohou objevit nečekaně a příliš brzy. Ženy mají tendenci svádět do na přírodu, ale neuvědomují si, že možná ony jsou samy viníkem jejich rychle stárnoucí pokožky. Je totiž přírodním zákonem stanoveno, že vrásky se začínají objevovat až kolem třicátého roku života, jelikož se projevuje několik let trvající úbytek kolagenu. Když se však obličej podobá scvrklému jablku příliš brzy, na vině jsou pravděpodobně zlozvyky člověka.

29.11.2021
VRÁSKY: ČEMU VĚŘÍME A CO NENÍ PRAVDA?

Vrásky, respektive stárnutí samo o sobě je poněkud choulostivým tématem, kterému se zejména ženy snaží vyhýbat. Toto téma však provází mnoho pověr, které není radno poslouchat... Víte které to jsou?

23.11.2021
BYLINKY PROTI STÁRNUTÍ, ANEB KDYŽ NÁM PŘÍRODA PODÁVÁ POMOCNOU RUKU

Každá žena hledá elixír mládí doslova po všech čertech. Přece jenom stárnutí je jev, který stojí za jejím sníženým sebevědomím, což není pro ni nic akceptovatelného. A i když sáhla po mořském kolagenu nebo jiném produktu Rays anti-age, přesto touží ještě po něčem, co by jí projevy stárnutí alespoň zmírnilo. Pomocnou ruku naštěstí podávají bylinky.

16.11.2021
SKALPEL NEMUSÍ BÝT JEDINÝM POMOCNÍKEM PROTI STÁRNUTÍ

Když se začnou na naší pleti projevovat první známky stárnutí, máme tendenci udělat nadcházejícímu jevu přítrž. A místo toho, abychom do svého denního jídelníčku zakomponovali hydrolyzovaný kolagen, většinou voláme plastickým chirurgům a prosíme je o radikální zásah. Jenže skalpel nemusí být jediným východiskem. Existují i jiné možnosti, jak zpomalit projevy fáze života, která čeká každého z nás.