19.1.2023
JAK NA OBLIČEJOVOU JÓGU A JEJÍ BENEFITY

Víte, že obličej obsahuje z celého našeho těla největší množství svalů? Díky nim můžeme vyjádřit nespočet různých emocí. Stejně jako je potřeba cvičit naše tělo, abychom ho udrželi v kondici, neměli bychom zapomínat ani na obličej. Pokud cvičíme a trénujeme naše svaly, stávají se silnějšími, pevnějšími a pokožka, která je obklopuje je více napnutá.

Číst dále
Kolagen
Anti-aging
Ceramosidy
Kyselina hyaluronová
Koenzym Q10
Zpomalení procesu stárnutí
Energie Buněk
Pružnost tkání
Krásná pleť
19.1.2023
JAK NA OBLIČEJOVOU JÓGU A JEJÍ BENEFITY

Víte, že obličej obsahuje z celého našeho těla největší množství svalů? Díky nim můžeme vyjádřit nespočet různých emocí. Stejně jako je potřeba cvičit naše tělo, abychom ho udrželi v kondici, neměli bychom zapomínat ani na obličej. Pokud cvičíme a trénujeme naše svaly, stávají se silnějšími, pevnějšími a pokožka, která je obklopuje je více napnutá.

29.11.2022
MINIMALISTICKÉ VÁNOCE ANEB JAK SE VYHNOUT VÁNOČNÍMU STRESU

Blíží se čas pro mnohé nejoblíbenějšího svátku v roce – Vánoce. Na pohlednicích se vyjímá moto „příjemné prožití vánočních svátků“, ačkoliv realita je často naprostým opakem. V dnešní uspěchané době je tak snadné, aby se toto období proměnilo v nekonečné běhání po obchodních centrech, honbou za perfektním úklidem, nazdobeným domem, nebo výzvou, kdo napeče více druhů cukroví. Pod náporem všudypřítomných reklam se velmi snadno zapleteme do konzumního kolotoče se všemi jeho nástrahami a místo klidu a míru se snažíme tohle období pod tím vším náporem stresu spíše přežít, než aby zbyl prostor pro skutečné prožití. Avšak jakmile neztratíme se zřetele opravdového ducha Vánoc, můžeme je prožít v pohodě bez zbytečného tlaku, propojit se s jejich skutečným poselstvím, strávit více času se svými nejbližšími a načerpat energii na všechny své plány do nového roku. Stačí se jen držet pár jednoduchých principů.

22.11.2022
TRÁPÍ VÁS PODZIMNÍ ÚNAVA? VÍME, JAK NA NI VYZRÁT

Přes léto je tak snadné se cítit plný energie. Všechno jde tak nějak snadněji. Budíte se plní energie, odpočinutí, namotivovaní ze sebe vydáváte maximum. Naplno jste ponořeni do svých aktivit, ani stopy po únavě. Většinou až tak kolem osmé začněte pociťovat lehkou únavu. Jenže pak léto vystřídá podzim a vy máte pocit, že se aktivoval úsporný režim. Ze vstávání se stává výzva, kdo z koho – zvítězí budík, nebo únava? Po ranním souboji se dopotácíte do kuchyně a hledáte spásu v šálku silné kávy. Většinou zjistíte, že ani tahle metoda vás dlouhodobě neuchrání před nedostatkem energie, zapnete autopilota, a tak nějak přečkáte den. Jestli jste se v tom poznali, tak nezoufejte, rozhodně nejste sami. Naštěstí existují metody a techniky, která dokáží pomoci i s podzimní únavou. První se však podíváme na to, proč vůbec existuje něco jako podzimní únava.

15.11.2022
PODZIMNÍ SKIN CARE RUTINA

Stejně jako každých pár měsíců měníte svůj šatník, je důležité totéž udělat se svou kosmetickou rutinou. Každé roční období pleť potřebuje jinou péči a patrné je to zvláště při přechodu z léta do podzimu. Možná jste si všimli, že vaše pokožka na podzim není tak rozzářeně jako v létě, je spíše unavená, mdlá. Na vině je právě změna počasí, která může vést k hromadění odumřelých kožních buněk, což má za následek zachycení mazu a bakterií pod povrchem a zvýšený výskyt pupínků. Navíc je dost pravděpodobné, že trávíte více času uvnitř než venku, vaše pokožka je pravidelně vystavena vysušujícímu teplu z topení, a proto také vyžaduje více hydratace. Jak tedy na podzimní rutinu?

8.11.2022
JAKO ŽENA SE NYNÍ CÍTÍM KRÁSNĚJŠÍ A SEBEVĚDOMĚJŠÍ

Jako žena se nyní cítím sebevědomější a krásnější. Získala jsem více pozitvní energie a vitality. Investicí do svého těla jsem si zároveň uvědomila sama sebe a vybudovala si k sobě nový vztah. Darovala jsem si to nejlepší, co si může žena dát a pro sebe udělat.

1.11.2022
5 AKTIVIT, KTERÉ VÁS ZABAVÍ TENTO PODZIM

Pro mnohé podzim nepředstavuje zrovna přívětivé roční období. Teplé letní počasí vystřídaly sychravé dny a proměnlivé teploty, zdá se, že není tolik příležitostí k aktivitám jako v létě. Všechno se po rozzářených letních měsících zdá být pochmurné a na kdekoho dokonce padne podzimní únava nebo splín. Podzim však není jen náročný, je především plný krás.