Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
15.3.2021

JAK HYDRATOVAT PLEŤ. DOPŘEJTE PLETI ŘÁDNOU PÉČI NEJEN V ZIMĚ

Věděli jste, že pleť o člověku mnohé prozradí? Pokud je zdravá a svěže vypadající, říká, že jste v psychické pohodě a cítíte se dobře. Jenže pokud je příliš suchá, zdevastovaná množstvím vrásek, značí to jen věčnou ustaranost a smutek. I proto je důležité své pleti věnovat patřičnou pozornost. Ta by nyní měla směřovat hlavně k její hydrataci, na kterou řada žen bohužel zapomíná. Jak tedy pleť hydratovat? Dehydratace pleti značí, že se kůže neprokrvuje správně, také se pleť dostatečně nevyživuje. Abyste podpořili správné vstřebávání nepostradatelných živin a tím přidali do vínku svěže a zdravě vypadající pleti, pojďme si prozradit, jak hydratovat pleť.

Krémy jako první pomoc

Když se řekne “hydratace pleti”, mnohé ženy se automaticky podívají po speciálních krémech určených k tomuto účelu. A je to dobře. Krémy jsou první pomocí ve chvíli, kdy začne být pleť dehydratovaná. V současné době na trhu existuje slušná řádka krémů, z nichž si stačí jen vybrat. Co při výběru rozhoduje, není v tomto případě cena (pleť si zaslouží jenom tu nejkvalitnější péči), ale předně jeho složení a to, jestli je určen pro váš typ pleti.

Elixír mládí pro doplnění hydratačních složek

Při výběru toho správného krému jste možná narazili na Rays Anti-age - elixír mládí. Tento produkt je ostříleným bojovníkem proti dehydrataci pleti. Obsahuje nejen vhodné živiny, ale také hydratační složky jako je kolagen, bromelain, resveratrol, koenzym Q10 či kyselina hyaluronová. Společně efektivně hydratují pleť. Stačí si ho rozmíchat ve sklenici a vypít jako umíchaný koktejl. Nestačí jen jeden koktejl, je třeba ho užívat pravidelně, proto byl RAYS ANTI-AGE navrhnutý jako produkt na komplexní péči po celý měsíc.

Nepodceňujte efekt masáží

Na masáže si člověk vzpomene vždy, když ho trápí bolesti zad nebo kloubů. Jenže masáže nejsou určeny jenom pro pohybové ústrojí, kterému značně ulevují od bolesti. Věděli jste, že tato uvolňující a uklidňující činnost efektivně bojuje i s jinými tělesnými problémy? Vsaďte na ni i v případě, že je vaše pleť dlouhodobě dehydratovaná. Dnes totiž existuje takzvaná hydratační masáž, během které se aktivují body v kůži, jež pokožku v následujícím kroku hydratují. Zlepší se zavodnění pleti, což vede ke zdravějšímu a pružnějšímu vzhledu.

I make-up může hydratovat

Jak hydratovat pleť? Pomoct může také make-up, pokud tedy najdete ten s hydratačním účinkem. Mnohé make-upy mají tendenci vysušovat, ovšem některé mají opačný efekt. Po takzvaných hydratačních make-upech by se měly podívat hlavně ženy, jež dlouhodobě trápí suchá pokožka. I když se jedná o dražší záležitost v porovnání s ostatními alternativami produktů, je to investice, která se vyplatí. Ruku v ruce s pořízením hydratačního make-upu jde i pořízení vhodného odličovadla. Každá žena ví, že odličování patří mezi součásti péče o pleť a má na stavu pleti výrazný podíl. V ideálním případě sáhněte po takovém, který nebude pleť vysušovat. Toto slibují produkty, které neobsahují alkohol.