Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
15.1.2021

JAK MÍT KRÁSNOU PLEŤ? OSVOJTE SI NĚKOLIK TIPŮ A ZVYŠTE SI SEBEVĚDOMÍ

Stres, únava, nezdravé jídlo a k tomu všemu řada zlozvyků v podobě kouření, alkoholu a dalšího. Člověk by si řekl, že to bude mít negativní dopad „jenom” na zdraví, ale trpí tím i náš vzhled – konkrétně naše pleť. Zejména ženy jsou nešťastné z každé další nové vrásky nebo z nehezkých fleků, které se objeví na líčkách nebo v okolí úst. V takové chvíli touží po jediném, a sice po krásné pleti, jež by zvýšila jejich sebevědomí. Naštěstí existuje rovnou několik tipů, jak mít krásnou pleť. Stačí si je osvojit.

Odličování nepodceňujte

Mýlí se ten, kdo se domnívá, že krásná pleť je záležitostí mládí. Svou pletí se může pyšnit i žena dávno přesahující hranici čtyřicátého roku života. Předně je důležité se pečlivě odličovat. Cesta za krásnou, svěží a mladě vypadající pletí začíná už při výběru správného odličovadla. To by nemělo obsahovat alkohol, který má tendenci pokožku vysušovat. Při zvolení tohoto každodenního koupelnového společníka si pořiďte i vatové tamponky, s jejichž pomocí se zbavíte i sebemenší špetky make-upu na svém obličeji. Obecně platí, že vatový tamponek by měl být úplně čistý. Jen tak budete mít jistotu, že jste si obličej odlíčili správně.

Investujte do kvalitní kosmetiky i elixíru mládí

Možná vaše pleť v minulosti nevyžadovala žádnou speciální péči. Byla krásně pružná, mladá, svěží. Jenže to, co bylo před léty, není nyní. Pleť zejména po třicátém roce života potřebuje daleko více pozornosti a kvalitnější produkty, jež ji zachovají i nadále pružnou a zdravou. Proto nejdříve investujte do elixíru mládí RAYS anti-age, který obsahuje živiny i hydratační složky včetně kolagenu, jenž se z těla po třicátém roce života začíná vytrácet. Dále investujte do regeneračních krémů a pleťových masek, které na svůj obličej budete přikládat alespoň jednou či dvakrát týdně.

Pitný režim je základem

Pokud jste se dodnes nenaučili dodržovat pitný režim, možná vás touha po krásné pleti přinutí. Voda, respektive pitný režim, je totiž základem. Podle odborníků se denně musí vypít alespoň dva litry vody. To není tak těžký úkol, co myslíte? Mějte však na paměti, že nejsou tekutiny jako tekutiny. Vyvarujte se předně alkoholu, sirupům a příliš sladkým šťávám, které nejdou ruku v ruce se zdravým životním stylem. Navíc cukr u mnoha žen způsobuje na pleti pořádnou neplechu.

K pupínkům přistupujte jinak

Jak mít krásnou pleť? Rozhodně si nemačkejte pupínky, pokud se na pleti zčistajasna objeví. To totiž vede ke vzniku malinkých jizviček, kterých se už nezbavíte (možná jen docházením na drahá dermatologická ošetření). Nehrajte si proto na kosmetický salon. Pokud se vám nějaká nedokonalost na obličeji přece jenom objeví, objednejte se ke své kosmetičce a ta už si s pupínky i akné jistě poradí.

Nezapomínejte na kvalitní spánek

Aby náš seznam byl kompletní, nesmíme zapomenout na spánek. Kvalitní spánek je základem nejen pevného zdraví, ale také základem krásné pleti, po které tak prahnete. V ideálním případě spěte na zádech a dopřejte si minimálně sedm hodin.

A záhada krásné pleti je rázem rozlousknuta!