Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
15.12.2019

JAK NA VRÁSKY NA ČELE. ZATOČTE S TYPICKÝM PROJEVEM STÁRNUTÍ

Vrásky jsou typickým projevem stárnutí. S plynoucími léty se začínají objevovat v okolí úst i očí. Nejméně pozitivně však bereme vrásky na čele, které jsou mnohdy výraznější a kvůli kterým obličej ztrácí svůj charakter. Naštěstí existuje rovnou několik odpovědí na otázku “Jak na vrásky na čele?”

Mýlí se ten, kdo se domnívá, že s vráskami nelze zatočit. Vždyť je to běžný projev stárnutí a stárnutí zastavit nelze, říkáte si. I když nelze vrásky plně “vyzmizíkovat”, lze je na svém obličeji minimalizovat. Proti vráskám totiž bojuje celé vojsko ostřílených bojovníků.

Osvojte si pravidla zdravého životního stylu

I když se to mnohým nelíbí, zdravý životní styl jde ruku v ruce se zdravě, svěže a mladě vypadajícím vzhledem. Naším úkolem je začít se správně stravovat, což obnáší hlavně zeleninu, ovoce či stravu bohatou na bílkoviny, vlákninu a další nezbytné látky. V souvislosti s jídlem je třeba zmínit i pitný režim, který není dobré podcenit. Právě tekutiny stojí za vyplavením všech škodlivých látek.

Abyste si zachovali déle zdravý a svěže vypadající vzhled, skončete také se svými zlozvyky. Například kouření se velice výrazně podílí na stavu naší pokožky. Bylo prokázáno, že právě tento škodlivý zlozvyk výrazně přispívá ke stárnutí pleti.

Používejte kvalitní kosmetiku

Zatímco v mládí jste si s kosmetikou nedělali starosti a používali jste to, co vám jako první přišlo pod ruku, nyní je načase investovat do kvality. Pleť se s plynoucími léty mění. Zatímco v mládí nevyžadovala prakticky nic, ve stáří touží po vynikající péči. Přece jenom celá ta léta skvěle sloužila a nyní by si zasloužila trochu oddechu a pozornosti.

Kromě investování do antioxidačních pleťových sér, které zamezují poškozování pleti i jejímu nadměrnému znečištění, se vyplatí investovat do takzvaného elixíru mládí - produktu Rays Anti-age. Dodává tělu vhodné živiny a předně hydratační složky společně s nadmíru důležitým kolagenem. Stačí si ho jen rozmíchat ve vodě a vypít jako koktejl.

Součástí vaší kosmetické výbavy by také měl být krém s vyšším ochranným faktorem. Pokožka přímé, ostré sluneční paprsky snáší krapet hůře než dříve, proto je nutné pleti dopřát krém s potřebnou ochranou. Na ten nezapomínejte, i když venku nebude kralovat parné, dusné léto.

Usínejte na zádech

Člověk si ani neuvědomuje, co všechno ovlivňuje poloha, ve které usíná. Odpovědí na otázku “Jak na vrásky na čele” je mimo jiné i spaní na zádech. Není tajemstvím, že člověk spící na břiše nebo na boku si na vrásky doslova zadělává. Kůže se totiž svrašťuje, což vede nejen ke vzniku vrásek, ale také ke vzniku kruhů pod očima.

Pozor na silnou vrstvu make-upu

Make-up rozhodně není tím, co pomáhá na vrásky či co bojuje proti stárnutí. Bohužel ženy mají tendenci si své nedokonalosti (včetně vrásek) make-upem zakrývat. Často volí opravdu nemalou vrstvu, která však vypadá velmi nepřirozeně. Nejen, že vrásky spíše velmi vyniknou, ale také se pleti uškodí. Make-up totiž zanáší póry, tak pozor na to.