Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
15.4.2020

JAK PODPOŘIT RŮST VLASŮ. VSAĎTE NEJEN NA KOSMETICKÉ ZÁZRAKY

Trend krátkých účesů sice přetrvává, ale mezi námi se najdou ženy, které trendu zrovna neholdují. Spíše se chtějí pyšnit dlouhou hřívou, která by sahala třeba až po zem. Bohužel cesta za dlouhými vlasy je poměrně trnitá a delší, než by člověk čekal. Proto se nabízí otázka, jak podpořit růst vlasů. Odpovědí je naštěstí na jeden základní dotaz celá spousta.

Začněte kosmetickými produkty

Abyste podpořili růst vlasů, je důležité investovat do správných vlasových produktů. Nejdříve se zaměřte na výživu vlasů. Až jedenadvacet hydratačních, výživných složek přináší elixír mládí RAYS anti-age, kterého stačí rozmíchat ve vodě a popíjet jako koktejl. Druhým krokem pak bude výběr správného šamponu a kondicionéru.

Při výběru těchto produktů sázejte na takové, které neodstraňují z vlasů přírodní oleje a ponechávají je hebké. Vhodné jsou regenerační šampony, jež vlasy umí krásně vyživit, zároveň jsou jemné k vlasovým vláknům. To samé platí i při výběru kondicionéru.

Pozměňte své stravování

Klíčem ke zdravým a krásným vlasům je také stravování. To, co jíte, se velkou měrou podílí na kvalitě jednotlivých vlasových vláken i na jejich celkovém stavu/vzhledu. Svůj jídelníček proto zpestřete vitamínem B, dále bílkovinami a zinkem. Přidejte spoustu železa. Tato kombinace vitamínů a minerálů dodává vlasům nejen sílu, ale také nepřekonatelný lesk.

Pomůže i masáž hlavy

O masáži většinou uvažujeme ve chvíli, kdy nás bolí záda nebo jiná část těla. Přemýšleli jste však nad touto uvolňující činností, když jste toužili po delších vlasech? Masáž hlavy může být důvodem rychlejšího růstu vaší kštice. Stačí, abyste hlavu jemně masírovali pomocí bříšek prstů. Dochází tak k lepšímu prokrvení a podpoře růstu.

Vlasy zatěžujte co nejméně

Jak podpořit růst vlasů? Tím, že přestanete používat tak často vlasové elektro. Horký vzduch pocházející z fénu, kulmy nebo žehličky vlasy nadmíru namáhá. Zejména pokud se nepoužívají žádné ochranné spreje s ochrannými filtry. A když se k tomu přidá barvení vlasů barvami z drogerií, už se nemůžete zastavenému růstu divit vůbec.

Proto se snažte omezit zátěž vlasů na minimum. Vlasům prospěje, když je necháte schnout volně a když jim dopřejte chvilku oddechu.