Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
11.10.2022

ŘÍKÁ SE: JSME TO CO JÍME!

Snad každý z nás už tuto větu slyšel, ale ruku na srdce, kdo z nás se opravdu tímto řídí? Kolik z nás se o zdravou stravu začne zajímat až v momentě, kdy přijde vážná zdravotn komplikace? A většinou nepřijde zničehonic.

Dostáváme od těla signály, které nevnímáme nebo na ně nechceme reagovat. Přijde nám jednodušší sáhnout po nějakém prášku nebo mastičce a myslíme si, jak jsme vše krásně vyřešili. Vůbec nevnímáme informaci těla, že máme něco změnit, zastavit se, nebo že nám chybí potřebná výživa, pohyb, radost či láska. A to je i můj příběh.


Do 50 let svého věku jsem si myslela, že nějakým způsobem o sebe dbám. Jsem kadeřnice a vždy jsem tvrdila, že musím být vizitkou své práce a má práce má být vizitkou mou. A na tom jsem si zakládala. Nicméně jsem stále více myslela na své zákaznice, na svou rodinu, ale sobě jsem věnovala minimální péči. Kromě povrchových úprav. A v tu chvíli přišel zásadní zdravotní problém týkající se pokožky, který mne zastavil! Žádný z lékařů mi nedokázal pomoci, nepomohla alternativní medicína, léčitelé či čínská medicína. Nikdo nevěděl, co mi je.


Chtěla jsem se uzdravit, a tak jsem začala hodně číst, studovat dostupnou literaturu, hledala informace až jednou jsem si uvědomila, jak tělo, strava, pohyb a vnitřní klid spolu úzce souvisí. Vyřadila jsem ze svého jídelníčku cukr, mouku, mléčné výrobky, maso, kávu, alkohol a tělo se začalo čistit. Kvalitní spánek, cvičení jógy, vědomé dýchání a přírodní doplňky stravy mi pomáhaly na mé cestě k uzdravení. Tato cesta trvala 3 roky. Jako bonus jsem shodila 11kg i když jsem byla přesvědčena, že má váha je ideální. Nárůst energie se ani nedá popsat.


Nyní jsem zdráva a neberu žádné léky. Jedním z posledních doplňků stravy, který jsem přidala do svého jídelníčku byl RAYS ANTI-AGE. Hned jsem si ho zamilovala pro jeho výbornou chuť, krásnou barvu a jednoduchost použití. Už po jednom měsíci užívání tohoto báječného produktu se mi mé měkké a lámavé nehty proměnily v pevné a krásné. Po necelých dvou měsících mi začaly podrůstat nové vlasy a stávající vlasy se staly krásnějšími a pevnějšími. Má pleť je nyní zářivá, pružná, hebká a jako bonus mne přestaly bolet klouby. Jsem šťastná. Nyní RAYS ANTI-AGE doporučuji všem svým zákaznicím, které jsou také spokojeny s jeho báječnými účinky.


Děkuji RAYS


Jana Žákovská, kadeřnice, 56 let