Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
6.9.2022

KRÁSA A ZDRAVÍ RUKU V RUCE S RAYS

Krása a zdraví je podstatná pro každou ženu každého věku. Vzhledem k tomu, že jsem se více jak dekádu hluboce zabývala souvislostmi mezi zdravím, krásou a pohodovým psychickým stavem, a mimo jiné pracovala několik let také přímo jako výživová poradkyně, mohla jsem si nejen sama na sobě ale také na svých klientech (zejména pak ženách) ověřit, jak moc se zdraví zrcadlí v naší kráse. Krása je magické slovo. Pro každého má trochu jiný význam, avšak většinou se potvrzuje princip, že udržovat mladistvý a hezký vzhled je mnohem jednoduší, když máme zdravé tělo, jsme emočně vyrovnaní a cítíme se psychicky dobře. Avšak to se neděje samo o sobě. Je potřeba o sebe pečovat komplexně – pravidelně se pohybovat, kvalitně spát, obklopovat se dobrou společností a zejména zdravě jíst a doplňovat tělu všechny potřebné vitamíny, minerály, stopové prvky a další látky.

Proč jsem začala užívat kolagen
Před několika málo lety jsem moc neuvažovala o tom, že bych měla někdy doplňovat kolagen. Hodně jsem sportovala, jedla střídmě a vyváženě, neměla žádné zdravotní problémy, tak mě to jednoduše nenapadlo. Avšak je pravdou, že jsem nikdy nebyla příliš spokojená s kvalitou svých nehtů a vlasů. Spoustu let jsem jedla takřka jen vegetariánskou stravu, někdy měla dokonce veganská období, a řekla bych, že se to na kvalitě mých vlasů a nehtů přeci jen odrazilo. Měla jsem často bílé flíčky na nehtech a nerostly mi zvláště rychle. Podobné to bylo s vlasy. Nikdy jsem neměla kdovíjak přebujelou kštici, dlouhá léta jsem dávala přednost spíše culíkům nebo drdolům, než abych je nosila rozpuštěné. Problém nebyl ani tak v množství vlasů, ale v jejich jemnosti. A ani rychlost, s kterou mi vlasy rostly, nebyla nijak závratná. Jednoho dne jsem si řekla, že by to chtělo změno, že to nebude jen tak s tím kolagenem a začala shánět více informací. To, co jsem zjistila mě nakonec přesvědčilo, abych si našla ten „správný“ kolagen.

A proč Rays?
Přiznám se, že nejsem velkou milovnicí potravinových doplňků. Nejenže nemám velkou disciplínu je brát pravidelně, také mě nebaví, že jich většinou člověk musí sníst celou kupu, aby doplnil vše, co by měl. Proto mě nadchl Rays. Nejenže obsahuje špičkový mořský kolagen, současně v něm najdu velké množství látek jako ceramidy, koenzym Q10, bromelain, kyselinu hyaluronovou apod. V mém případě to je naprosto ideální řešení. Navíc si skutečně vážím svého těla, pro mě je to bez nadsázky chrám pro duši, je pro mě tedy naprostým standardem, že se mu snažím dát jen to nejlepší. Rays byl proto jasná volba. Filozofie značky je mi známa - vím, že vybírají látky jen té nejvyšší kvality a není jim ani lhostejné odkud pochází kolagen, který je základem. Současně mě baví sytě růžová barva Rays Ati-Age elixíru.

Účinky hned od prvních dnů
Mám přesně nastudováno, jaká látka má jaký účinek (přeci jen to byla dlouho moje práce) a od doby, co Rays používám, si všímám jeho účinků. Už po několika málo dnech jsem pozorovala, že mám menší chuť na sladké. Když totiž tělu doplníte látky, které mu chybí, nehledá zdroje jinde. Dokonce se mi i lépe spalo, protože jsem si večer přestala dávat úplně ovoce a tím pádem i nadbytečnou energii před spaním. Po zhruba dvou měsících se mi zpevnily nehty, začaly rychleji růst a úplně vymizely flíčky. Dokonce se mi přestal půlit nehet na prostředníčku levé ruky, což mě trápilo mnoho let. Neht zůstaly kvalitní, ačkoliv jsem kolagen i na několik měsíců vysadila. A co mě nadchlo nejvíc? Po mnoha letech jsem začala zase nosit rozpuštěné vlasy. Netvrdím, že se tak stalo po několika málo měsících, ale je to zhruba rok a půl, co jsem s Rays začala, a i přes několik přestávek s doplňováním kolagenu mi vlasy zesílily. Možná to znáte z vlastní zkušenosti – vlasy dosáhnou určité délky a pak prostě ne a ne růst dál. A právě díky pravidelnému užívání (zhruba 6 měsíců) jsem rozpustila po letech vlasy a užívám si, že překročily svou obvyklou délku.

Miluji malé rituály
Jsem ranní ptáče. Vstávám mnohdy už před 6 hodinou a rána přímo miluju. Je to má nejoblíbenější část dne. Všechno je teprve přede mnou. Každý den je navíc úžasný v tom, že mě skoro vždy něčím překvapí. Miluji drobné rituály – dopřát si něco, co je jen pro mě a nemusí to být nic extraordinary. A právě ranní chvilka s Rays se stala mým drobným každodenním rituálem. Vezmu si svou oblíbenou sklenici s motivem květu života a prášek si rozmíchám s jemně perlivou vodou. Občas doplním limetku, protože tu si kapu takřka do všeho. Jsem požitkář, takže si dokážu vychutnat každý doušek. Tento zvyk se pro mě navíc stal nezbytností od doby, kdy dlouhodobě žiji v Thajsku, kde moje vlasy a pleť dostávají vlivem slunce dost zabrat. Díky praktickým balíčkům se mnou Rays cestuje, kdykoliv se někam vydám. Už jsme spolu byli v Egyptě v městě Dahab a procestovali pár thajských ostrovů jako Koh Phangan, Ko Samui nebo Ko Tao.

- Sandra Mira, 37 let, Průvodkyně Human design a Gene keys, malířka.