Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
15.8.2018

RADY, CO DĚLAT S PLETÍ PO NÁROČNÉ, PROBDĚNÉ NOCI

Občas se v našem životě vyskytnou události, které nás nenechají spát nebo si jen tak čas od času vyjdeme do víru velkoměsta okusit noční život. S jednou věcí ale musíme počítat. Nedostatek spánku působí i na naši pleť, a to ne úplně příznivě. Po takové náročné noci potřebuje regeneraci.

Prvním krokem je hloubkové čištění

Po probděné noci se vaše pleť potřebuje zbavit nečistot. Prvním krokem k dokonale čisté pleti je odličovací mléko nebo voda. Dobrou volbou je také peeling, pomocí kterého odstraníte všechny odumřelé buňky a uvolníte ucpané póry.

Pryč s černými kruhy a otoky očí

Proti otokům očí nejvíce pomáhá led. Vezměte si kostku ledu a lehce ji přikládejte na oteklá místa kolem očí. Oteklá víčka a oční okolí během chvilky začnou působit svěžím dojmem. Navíc vám chladivý led po ránu pomůže k rychlejšímu probuzení.

Černé kruhy odstraníte pomocí gelových polštářků. Použití je jednoduché. Polštářky vyjměte z obalu a přiložte pod oči. Nechte je působit po dobu 20 minut a zbytek gelu vmasírujte do pokožky v okolí očí.

Doplňte kolagen

Dalším krokem na seznamu kroků, které vedou ke svěží pokožce je doplnění kolagenu. K produktu Rays Anti-age se skloňte denně, jelikož tím zabráníte vzniku vrásek a podpoříte elasticitu pokožky.

Kolagen kromě toho, že pozitivně ovlivňuje naši pleť má pozitivní dopady i na klouby, svaly, kosti a vlasy. Z těla se bohužel po překlenutí pětadvacátého roku života vytrácí, proto je nutné s jeho konzumací začít zavčasu. Budoucí já vám za to poděkuje.

Nastupuje rychlá hydratace

Pleť potřebuje hydrataci i mimo letní dny. Ta dodává pleti pružnost a svěží vzhled. Pleť můžete hydratovat buď z vnějšku, nebo zevnitř. Při hydrataci z vnějšku jsou vhodné hydratační masky, které na pleť působí ihned a do hloubky. Pokud zrovna doma nevlastníte žádnou hydratační masku můžete si jednu narychlo vytvořit i doma.

Banánová maska

Banán dodá vaší pleti pružnost a potřebnou hydrataci. Na přípravu potřebujete banán, jogurt a olivový olej. Banán rozmačkejte v misce přidejte jogurt a trochu olivového oleje, aby maska dosáhla potřebné struktury pro nanášení. Vše zamíchejte. Masku naneste na obličej a nechte ji působit po dobu 20 minut. Masku setřete vlhkým ručníkem. Takto umytou pleť lehce proklepejte konečky prstů a máte hotovo.

Zevnitř můžete pleť hydratovat pomocí kokosové vody. Kokosová voda je 100 % přírodní výrobek, který dokáže hydratovat celé vaše tělo, a to po celý den. Stačit vám ale bude i obyčejná voda z kohoutku.

Dodejte pokožce svěžest

Svěžího vzhledu chce po ránu dosáhnout každý. Ranní shon nám nedopřeje dostatek času pro zdlouhavé přípravy a nanášení masek pro docílení dokonalé pleti. Pro tyto případy tu jsou rychlá a jednoduchá řešení.

Perlivá voda

Pro svěží a čistou pleť vám postačí obyčejná perlivá voda s minerály, které pleť oživí a dodají jí barvu. Naberte do dlaní trochu vody a omyjte si obličej. Osušte se jemným ručníkem a jste připravena pokračovat ve svém dni.

Mokrý ručník

Dobrou cestou pro zacelení pórů a svěžího vzhledu je šoková terapie. Nechte ručník v umyvadle, aby se pořádně nasákl ledovou vodou přímo z kohoutku. Poté si ho přiložte na obličej. Chvíli počkejte a osušte se.

Jogurt

Pokud je vaše pleť v opravdu špatném stavu a nevíte, jak na to zkuste jogurt. Vezměte vychlazený bílý jogurt z ledničky a naneste ho na obličej. Nechte masku působit 10 minut a smyjte ji. Jogurt vaši pleť vyživí a probudí opět k životu.

Kokos k dobru

Pokud je vaše pleť stále suchá a neoplývá svěžestí, můžete pro rychlou hydrataci použít kokosový olej. Kokosový olej je univerzálním produktem, který se používá například i na vlasy, zuby nebo jako hydratační krém na celé tělo. Naberte si trochu kokosového oleje mezi prsty a třením ho rozehřejte. Poté jej rozetřete krouživými pohyby do pokožky pleti. Přebytky oleje otřete papírovým ubrouskem a pleť jemnými krouživými pohyby promasírujte.