Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
15.6.2020

RESVERATROL, OCHRÁNCE PŘED OXIDAČNÍM STRESEM

Resveratrol známe jako antioxidant, kterému se připisuje pozitivní působení na naše zdraví. Naštěstí nejde o báchorky. Účinky resveratrolu jako pomocníka proti stárnutí i v boji s volnými radikály jsou podložené vědeckými výzkumy.

O resveratrolu

Resveratrol se řadí mezi polyfenoly – chemické sloučeniny obsažené v rostlinách, které patří mezi antioxidanty. V přírodě se vyskytuje především v bobulovitých rostlinách jako je hroznové víno nebo borůvky. Pro rostliny je resveratrol přirozenou součástí jejich imunitního systému.

Co pro nás může udělat?

Důvodů, proč do svého těla pravidelně doplňovat resveratrol, najdeme hned několik. Zásadní je jeho schopnost chránit organismus před škodlivými volnými radikály. Právě ty mohou zvyšovat pravděpodobnost srdečních onemocnění, diabetu či rakoviny.

Na cestě za delším a kvalitnějším životem
  1. Resveratrol zařaďte do svého jídelníčku pomocí potravinových doplňků i tehdy, chcete-li si udržet mladistvý vzhled. Resveratrol dokáže ovlivňovat geny dlouhověkosti a jeho vlivem stárnou buňky pomaleji.
  1. Obnovuje kolagenová vlákna, čímž napomáhá k tomu, aby pokožka zůstávala pružná a pevná.
  1. Má protizánětlivé, antibakteriální i protiplísňové účinky.
  1. Zvyšuje odolnost organismu vůči stresu.
  1. Přisuzuje se mu kladný vliv při boji s některými typy rakoviny. Vhodnost jeho doplňování při boji s karcinomem je však důležité konzultovat s lékařem.