Anti-aging
Ceramosidy
Energie Buněk
Koenzym Q10
Kolagen
Krásná pleť
Kyselina hyaluronová
Pružnost tkání
Zpomalení procesu stárnutí
15.5.2021

SKUTEČNÁ KRÁSA JE PŘIROZENÁ KRÁSA

Žijeme ve světě, který se v posledních desetiletích zaměřuje zejména na fyzickou, vnější, řekněme povrchní krásu...Krása je však víc, než jen hezká tvář a tělo.Většina z nás si toho je intuitivně vědoma, a přesto děláme často doslova psí kusy se svými těly a tvářemi, jen abychom naplnili dokonalou představu o současné kráse, která je však nastavená tak, aby byla pro většinu lidí nedosažitelná.

Kosmetický průmysl patří k jednomu z nejlukrativnějších odvětví byznysu, točí se v něm miliardy dolarů a nejinak je tomu v oblasti plastické chirurgie, která dnes dokáže prakticky nemožné. Pokud se vám zlíbí, dokáže z vás udělat doslova jiného člověka. A když toho dosáhneme, stáváme se tím automaticky i šťastnějšími? Kam se v tom všem vytratila přirozenost a zdraví? Touha po kráse je přirozená, není na ní nic špatného, ale pokud se upínáme čistě jen na vnější krásu, často zapomínáme na duši. Je však vůbec možné oddělit vnitřní od vnějšího?


Inspirativní kalokagathia

Inspirativní je pojetí krásy starověkého Řecka. Možná už jste někdy slyšeli pojem kalokagathia. Podle toho antického přesvědčení nelze oddělit krásné od dobrého, krása a ctnost patří k sobě. Co není zároveň dobré, nemůže být současně krásné a naopak. Jinými slovy se jedná o harmonii fyzického (těla) a duševního aspektu člověka, o ideál harmonie mezi vnějším a vnitřním.

Skutečnou krásu nelze definovat pouze jako krásu vnitřní nebo naopak jen tu vnější, harmonie spočívá právě v tom, že propojuje obojí. Pokud člověk ve svém životě přehnaně akcentuje pouze péči o svůj zevnějšek, může se dostat do nikdy nekončícího boje s módními trendy, což by se dalo přirovnat k boji s větrnými mlýny. Jednou je totiž trendy to a za chvíli zase něco docela jiného. Přitom pravá krása je přímo spojená se zdravím a vitalitou, které jdou ruku v ruce s péči… s vědomou péči o naše tělo a vnitřní svět, který zahrnuje jak naše myšlenky, kterými se během dne zaobíráme, tak naše emoce, které hýbou naším životem.

Pečujme o sebe jako o celek

Znamená to snad, že bychom se měli vyhýbat kosmetice a kosmetickým zákrokům? Nikoliv. Naopak, proč nevyužít toho, co každá doba nabízí, co umožňuje, ale nikdy bychom neměli podnikat nic na úkor našeho zdraví, což se zejména v souvislosti s plastickou chirurgií často stává. Výhodou plastické chirurgie je bezesporu skutečnost, že nabízí velmi rychlé řešení, tzv. instantní. Bez hlubšího propojení se svým tělem do sebe necháme drasticky zasahovat, místo toho, abychom o sebe pečovali s pravidelností, jemností a laskavostí. Naše tělo pozná, co je pro něj dobré, je přirozeně nastaveno tak, aby to poznalo. To jen my jsme zapomněli, jak ho poslouchat, a proto ho vystavujeme prostředí, potravinám a aktivitám, které mu vyloženě nesvědčí a pak se divíme, když se nechová tak, jak bychom očekávali. Harmonie přichází s pozorností k tomu, co a jak jíme, s tím, kolik jsme ochotni věnovat času jen sami sobě a naší duševní hygieně; s kontaktem s naším tělem, kterému dopřáváme pravidelný pohyb a kvalitní spánek.

V souladu se sebou

Pokud jsme skutečně v souladu sami s sebou, cítíme, že svému tělo dokážeme dát už jen to nelepší… jen tu nejlepší výživu. A právě Rays elixíry se tímto směrem vydaly. Jejich složení je navrhnuto tak, aby přirozeně podporovaly všechny složky vaší osobnosti, aby se dostávalo péče všem buňkám vašeho těla. A právě buňky tvoří základ celé naší bytosti. Dávat svým buňkám to nejlepší by vlastně měla být naše přirozenost… přirozenost, která se promění v krásu, zdraví a vitalitu.