Často kladené dotazy


RAYS nejsou jen produkty, RAYS je filozofie. Vydejte se s námi za dobrodružstvím objevování právě vašehovnitřního světla. Nechť vám je RAYS průvodcem a pomocníkem.

Užívání
Jak Rays působí na organismus?

Unikátní složení anti-age koktejlu působí na buněčnou strukturu a dodává tak tělu všechny potřebné látky efektivněji — zevnitř.

Více o účincích zde

V čem se Rays liší od jiných výživových doplňků?

Produkty RAYS obsahují jedinečné kombinace anti-age složek, jakých obdobu nenajdete na českém trhu. Napomáhají vyhlazovat vrásky, zvyšují pružnost pokožky, hydratují, okysličují a vyživují zevnitř. Přípravky navíc obsahují antioxidanty a další prospěšné látky, které se postarají o fyzickou i duševní rovnováhu.

S RAYS dáváte pokožce tu nejlepší péči, jakou si zaslouží.

Které účinné látky obsahuje Rays?

Rays Anti-Age 

ÚČINNÉ LÁTKY:
hydrolyzovaný kolagen 5000 mg , kyselina hyaluronová 80 mg , bromelain 40mg , resveratrol 16 mg , beta karoten 15 mg , ceramidy 60 mg , L. karnosin 160 mg , L. glutathion 20 mg , koenzym Q10 15 mg , vitamin E 20,1 mg , vápník 75 mg , draslík 25 mg , železo 9 mg , zinek 7,5 mg , hořčík 50 mg , citrát manganatý 7,5 mg , měď 1 mg , selen 150 mcg , molybden 75 mcg , chrom 250 mcg , jód 75 mcg

Podpůrné složky:
mikrokrystalická celulóza , dextróza , kyselina citrónová , prášek z agáve , sorbitol , přírodní aroma bobulových plodů , oxid křemičitý , sukralóza


Rays Premium Kolagen

ÚČINNÉ LÁTKY:
Bioaktivní hydrolyzovaný rybí kolagen 3750 mg, Vitamín C 14mg, kurkuma

Podpůrné složky:
kyselina citronová, xanthanová guma, citrát sodný, oxid křemičitý, steviol-glykosidy (stevia).

Byly přípravky Rays klinicky testovány?

Jedinečné přípravky Rays Of Beauty byly vyrobeny a testovány v Portugalsku ve spolupráci s týmem odborníků. Každá látka podléhá testování podle norem Evropské unie a splňuje nejpřísnější kritéria.

Více o účincích zde

V čem je elixír lepší než klasický krém?

Forma vnitřního užití je daleko efektivnější než drahé anti-aging krémy. Na rozdíl od vnější aplikace krémů naše kolagenové přípravky působí na obnovu buněk a omlazování zevnitř prostřednictvím suplementace. Molekuly kolagenu a dalších anti-age látek nemohou dostatečně proniknout do organismu přes kůži. Jejich efektivita je proto minimální. Vnitřním užitím procházejí složky látkovou výměnou a molekuly se dostatečně vstřebají do organismu. 

Kdy během dne je ideální čas na Rays?

Balení Rays Anti-Age obsahuje péči na 1 měsíc (30 sáčků s denní dávkou 8 g).

Obsah sáčku smíchejte každé ráno s 300 ml vody či ochuceného nápoje a vypijte (nejlépe na lačno).

Balení Rays Premium Kolagen obsahuje péči na 15 dnů (15 sáčků s denní dávkou 5 g).

Obsah sáčku smíchejte každé ráno s 200 ml vody či ochuceného nápoje a vypijte (nejlépe na lačno).

 


Po jak dlouhé době užívání kolagenu můžete vidět první výsledky a účinky zlepšení?

Vědomá péče o krásu je dlouhodobý proces. Tělo se vám však později poděkuje. Pokožka, vlasy i nehty procházejí neustálou regenerací a obnovou. Nicméně jejich kvalita se díky správně výživě postupně zlepšuje.

První výsledky můžete vidět zhruba po 1 měsíci pravidelného užívání. Pokožka se stává více pružnější a zlepšuje se její úroveň hydratace. Také se zlepšuje kvalita nehtů, které jsou méně lámavé. 

Zhruba po 90 dnech se vám významně zvyšuje obsah kolagenu v těle. Pokožka je výrazně více hydratovaná, prokrvená, elastická a můžete pozorovat i redukci jemných vrásek.

Po 3 měsících je vaše pokožka na pohled zářivější a na dotek hladší. Nehty začínají růst o poznání rychleji. Vlasy jsou mnohem pevnější a také se zrychluje jejich růst. Pokud jste doposud měli problém s bolesti kloubů, vězte, že se konečně dostaví vytoužená úleva.

Mohu Rays užívat v kombinaci se svými léky?

Tuto možnost prosím předem konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Mohu Rays užívat během těhotenství?

Běhěm těhotensví a kojení prosíme užívaní Rays přerušit.

Spolupráce
Co je to Affiliate marketing?

Affiliate marketing je forma výkonnostního/provizního marketingu. Na jedné straně je inzerent, který chce zvýšit svůj obrat a na druhé straně jsou affiliate partneři, kteří mu s tím pomáhají za provizi z prodeje.

Affiliate marketing je férový a efektivní, protože partneři dostávají provize jen za opravdu uskutečněné objednávky.

Jak mohu Rays doporučit?

Produkty Rays můžete doporučit svým známým skrze doporučující odkaz. Pomocí URL odkazu posíláte (doporučujete) návštěvníky na naše webové stránky. Tento odkaz získáte ve vašem uživatelském profilu RAYS v sekci referrals (doporučení).

Na jakém principu váš program spolupráce funguje?

Systém je založen na registraci pod váš uživatelský profil. Návštěvník, který klikne na váš doporučující link či reklamní formát (grafický banner, textový odkaz apod.), jenž umístíte na váš web nebo do PR článku, bude přirazen do systému pod Vaší registraci. Díky ní poznáme, že se jedná o vašeho návštěvníka a v případě uskutečnění nákupu na našich stránkách přes doporučující odkaz vám bude vyúčtována provize.

Jak si mohu vybrat provizi?

Svou provizi za doporučení si můžete vybrat v uživatelském profilu v sekci Peněženka. Výběr provize je možný od 1 000 Kč.

Nahoru