KARAIMI

 

Celý život pociťuji silné spojení s přírodou. Čerpám z ní poznání, fascinuje mě její dokonalý řád. 

Zabývám se duchovní transformací a pomáhám lidem opět vnímat nejzákladnější aspekty jejich bytí, jako je láska a radost ze života a učím je o důležitosti práce na partnerských vztazích. Vedu transformační workshopy pro ženy všech věkových kategorií, na kterých ženy otevírají osobní potenciál, sílu těla a vnitřní nekonečnou krásu ženství.


Na cestě k mému osobnímu poznání mi napomáhá moje láska k cestování a aktivní spolupráce s původními vědomými kulturami světa. Tato spolupráce mě inspirovala k založení nadačního fondu Živá Země, který podporuje strážce jednoho z nejstarších nepřerušených učení - vůdců Mamos z Kolumbijské Sierra Nevady - kmene KOGI.


Cítím velkou náklonnost ke všemu organickému. Naplňuje mě, když můžu žít v souladu s přírodou. Díky péči o svou vnitřní čistotu a harmonii se dostávám blíže ke smyslu svého života – být krásnou vznešenou bytostí. 

Dále o Karaimi

 

Sdělit v pár odstavcích co vše Karaimi dělá je téměř nemožné. Proto se v případě zájmu podívejte dále na jeden z odkazů níže, kde se o Karaimi dozvíte více. 

 

Nadační fond živá země
Web zivazemenf.cz

 

Rozhovor s Karaimi pro Flowee na téma ženské duše a kmeni Kogi
Článek na Flowee.cz