Věříme, že opravdová krása vychází zevnitř

Při práci na anti-age elixírech jsme se zaměřili na vnitřní výživu buněk, která ovlivňuje zejména jejich hydrataci a pružnost.

Číst dále
Co udělat pro opravdovou krásu?

Filozofie pro krásu, která není povrchní. 

Krásu nevnímáme pouze jako vnější vzhled. Krása totiž vychází i zevnitř. Je spojením klidného a silného ducha, vitality, pevného zdraví a živosti. 

Produkty Rays of Beauty jsou nejen pomocí pro vnější vzhled (i v tomto ohledu skutečně fungují), ale i pro podporu zdraví a zdravého životního stylu – a to za pomoci těch nejkvalitnějších surovin. 

Samotná cesta za zdravím je na vás. Náš úkol je vám dodat to, co na tuto cestu potřebujete.


raysofbeauty_onas_krasa
Naše odhodlání a vaše podpora

Jdeme těžší cestou. Parta lidí, co nabourává trh beauty doplňků stravy.

Napadlo nás – je paradoxní, nakolik dbáme o své zdraví a přitom dáváme do svého těla nekvalitní, syntetické a nepřirozené doplňky stravy. Jsou totiž levné. A to, že jsou z nekvalitních zdrojů a pochybných dodavatelů už nás často netrápí.

Rozhodli jsme se s tímto nespokojit. Jsme mladá parta lidí z Česka, která procestovala svět a našli ty nejkvalitnější dodavatele, co jsme mohli. Došlápli jsme si na výrobní proces a bez kompromisů dodáváme na trh ten nejlepší kolagen a Anti-age – a to i s vaší pomocí, našich věrných zákazníků.

Preciznost na prvním místě

Značku Rays of Beauty provází preciznost a čistota. A to nejen složením, vizuálem, ale i procesem výroby.

Látky v produktech Rays podléhají FDA testování, aby splňovaly ta nejpřísnější kritéria. V tomto ohledu spolupracujeme s výzkumnými centry z Portugalska a Brazílie.

Suroviny jsou nakupovány jen v té nejvyšší kvalitě. 

rays-of-beauty-cell


Náš tým

Poznejte nás a naše příběhy blíže.

           

Vladimír DROZD

Tvůrce receptů a doplňků výživy, tvůrce projektů ve zdravém životním stylu již 25 let, tvůrce Rays

Krása je vnitřní světlo v očích, které nikdy nezestárnou. Dívat se do očí ženy, kterou milujete a cítíte její naplnění a světlo, je šamanství života. 

Mé motto je láska k životu. S radostí tvořit projekt a vidět svou ženu, jak je se sebou spokojená, se svým vnějším vzhledem a vnitřním klidem. Žena v radosti pak tvoří krásné věci a ukazuje nám mužům, jak milovat. Činit nejen svou ženu krásnou je pro mne radost.  

Má vize je žít a cítit se mladý, jak nejdéle je to možné - feel young, to je motto Rays.

       

Alex ŠULEROVÁ

Člen týmu Rays

Od útlého věku jsem se učila kráse jako modelka a v současné době jako majitelka modelingové agentury v zahraničí. 

V mém věku vnímám, že nejen krása vnější, ale i ta vnitřní je pro mě prioritní hodnotou a tato hodnota vychází z mých návyků ve stravování, cvičením, způsobem myšlení a péčí nejen vně, ale i zevnitř. Miluji zdravou stravu a jógu. Soulad mezi krásou vnitřní a vnější je jak mou náplní práce, tak mým smyslem života. A tyto hodnoty mě propojují s Rays. 

Mé motto života je vibrace krásy, tedy to, co vnímám na lidech jako krásné.


Psali o nás

O Rays o Beauty produktech a jejich účincích jste se již mohli dočíst na stránkách časopisů.

Kde jste se o Rays mohli dočíst:


Rays psali o nás