Rays Podporuje slony v Africe

Arthur a jeho přátelé mají nelehkou misi, chrání slony před pytláky.

Pomáhejte s námi těmto majestátním zvířatům, která jsou kvůli lidské chamtivosti životně ohrožena.

Číst dále

Ahoj, já jsem Arthur.

Příběh mladého slona Maxe, který zemřel smutkem dva týdny poté, co byli jeho rodiče zabiti pytláky přímo před jeho očima, není bohužel nic neobvyklého a je to důvod, proč jsme s přáteli založili Save Elephants.

Ochrana slonů je velmi drahá a prostředky organizace bohužel nemohou pokrýt vše, co je nezbytné k záchráně životů nevinných slonů. Proto tuto nadaci podporujeme darováním 50 Kč za každé prodané balení Rays.

jEDINOU HROZBOU JE ČLOVĚK

Dospělý africký slon nemá přirozené nepřátele, pokud nepočítáme člověka, který tato bezbranná zvířata zabíjí ve velkém počtu kvůli chamtivosti. Ne kvůli jídlu, ale kvůli jejich klům.

Sloní kly mají na asijském trhu cenu v řádu tisíců eur. A právě díky jejich klům jsou každoročně zabíjeny tisíce a tisíce slonů.

Kdokoli může pomoci

Nejsem cyklista ani veslař. Byla to moje vůle a touha, která mě přinutila vzít kajak a uskutečnit tisíce kilometrů dlouho cestu do srdce Afriky. Má silná motivace pomáhat nevinným zvířatům mi dala energii k překonání všech překážek, které se na této nebezpečné cestě po africké divočině vyskytly.

Arthur F. Sniegonov

Koupí RAYS přispějete 50 Kč k ochraně slonů. Budeme vděční
i za každou pomoc.