KVALITA PODLOŽENÁ VÝZKUMEM

Při vývoji produktů Rays of Beauty jsme se nechali inspirovat řadou vědeckých výzkumů a studií. Kromě prvotřídního týmu vědců nám byly právě tyto studie velkým pomocníkem při výběru toho nejlepšího složení.

Procházet studie

Pokožka
Zatímco Ceramosidy pokožku metabolickou cestou hydratují, kolagen se stará o pružnost a strukturu tkání. Efekt redukce vrásek a mladistvé pleti je znatelný již po prvních 4 týdnech užívání.
Nehty
Zinek obsažený v elixíru nehty vyživuje a zpevňuje. Nehty se nelámou, netřepí a jsou znatelně pevnější. Díky kolagenu také rychleji rostou.
Vlasy
Nejkvalitnější kolagen má malé molekuly, které se dokáží dostat až ke kořínkům vlasů. Díky němu jsou vlasy zdravější, pevnější a rychleji rostou.

Již po prvních týdnech poznáte výsledky

Vrásky se vyhlazují, vlasy a nehty jsou zdravější a účinky RAYS poznáte také na psychické pohodě.


rays-of-beauty-hydratace-pokozky
HYDRATACE POKOŽKY Ceramosidy
Studie poukazuje na fakt, že již po 14 dnech je možné měřit nárůst hydratace pokožky o 23 % a po dvou měsících dokonce o 36 %
rays-of-beauty-graph-pruznost-kuze
Ceramosidy a Pružnost kůže
Znatelná redukce vrásek byla pozorovatelná již po dvou týdnech, pružnost kůže se zlepšila o 18 %. Po dvou měsících toto číslo vzrostlo na 26 %.
KOLAGEN A Elasticita kůže
Perorální suplementace specifických kolagenových peptidů má příznivé účinky na fyziologii lidské kůže (dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie).

Studie potvrzuje pozitivní vliv kolagenových peptidů na stav kožních buněk, konkrétně na zvýšení elasticity kůže po čtyřech týdnech užívání. 

Přečíst studii
Ceramosidy a elasticita
a hydratace kůže
Anti-age složky v péči o pleť

Ceramosidy hrají významnou roli v hydrataci pokožky. Dvojitě zaslepená studie zmiňuje, že při užívání denní dávky, již od 30mg ceramosidů denně, můžeme pozorovat po 15 dnech zlepšení hydratace kůže. 80 % respondentů uvedlo zlepšení vzhledu své pokožky.

Další studie poukazuje na fakt, že již po 15 dnech je možné měřit zvýšenou hydrataci pokožky o 23 %
a po dvou měsících dokonce o 36 %. Znatelná redukce vrásek byla pozorovatelná již po dvou týdnech a pružnost kůže se zlepšila o 18 %. Po dvou měsících toto číslo vzrostlo na 26 %.

Přečíst studii
KOLAGEN A Zvýšení kvality nehtů
Perorální suplementace specifickými bioaktivními kolagenovými peptidy zvyšuje růst nehtů a snižuje příznaky křehkých nehtů.
Přečíst studii
KOLAGEN A Hydratace kůže
Účinek perorálního doplnění kolagenových peptidů na vlhkost kůže a dermální kolagenovou síť (důkaz z modelu ex vivo a randomizované, placebem kontrolované klinické studie).

Výsledky studie, ve které byl sledován vliv suplementace kolagenových peptidů do stravy na hydrataci a pružnost pokožky říkají, že již po 4 týdnech užívání byl pozorován pozitivní vliv kolagenových peptidů na hydrataci kůže a zvýšení obsahu kolagenu v kožních buňkách. Závěr studie hovoří o prokazatelně pozitivních vlivech kolagenu na příznaky stárnutí a tvorbu vrásek.

Přečíst studii
Vliv kolagenu na celulitidu
Doplněk stravy se specifickými kolagenovými peptidy má příznivý účinek na celulitidu (dvojitě zaslepená studie).

Studie popisuje vliv kolagenových peptidů na celulitidu u lidí s normálním a zvýšeným BMI. Dvojitě zaslepená studie potvrzuje pozitivní vliv kolagenu na celulitidu.

Přečíst studii

Rays podporuje KRÁSU A ZDRAVÍ

Zažijte svěží mladistvou pleť, ciťte se lépe a užijte si krásné chvíle se sebou a svými blízkými díky Rays.


Snížení bolestivosti kolen
Kolagenové peptidy zlepšují osteoartrózu kolene u starších žen (šestiměsíční randomizovaná, dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie).

Šestiměsíční studie poukazuje na zlepšení osteoartrózy kolen u žen v pokročilém věku. Již po třech měsících byl viditelný první malý, ale prokazatelný vliv kolagenových peptidů na snížení bolestivosti kolen, ztuhlosti a celkové zlepšení pohyblivosti. Šest měsíců od začátku studie byl jasně prokazán pozitivní vliv kolagenových peptidů na zdraví kolen.

Přečíst studii
Potlačení zánětů kloubů a zlepšení stavu vaziv v nich
Denní perorální konzumace hydrolyzovaného kolagenu typu 1 je chondroprotektivní a protizánětlivá u myších posttraumatických osteoartritid.

Studie potvrzuje potlačení zánětu kloubů a zlepšení stavu vaziv v kloubech myší po pravidelném podávání hydrolyzovaného rybího kolagenu.

Přečíst studii
Rays-yoga
Zlepšení pohyblivosti kloubů
Denní perorální suplementace kolagenovými peptidy v kombinaci s vitamíny a dalšími bioaktivními látkami zlepšuje pružnost pokožky a má příznivý účinek na pohyblivost kloubů.

Studie zabývající se vlivem doplňků stravy obsahujících bioaktivní kolagen z ryb na elasticitu a zdraví pokožky i pohyblivost kloubů.

Přečíst studii
Procesy v těle
Hydrolyzovaný kolagen zlepšuje metabolismus kostí a biomechanické parametry u ovariektomizovaných myší (studie in vitro a in vivo).

Studie poukazuje na důležitost kolagenu při strukturálních procesech v těle.

Přečíst studii

Nahoru