Rays — unikátní anti-age koktejl

Na současném trhu neexistuje žádný produkt podobný Rays, který svým bohatým složením přináší revoluci v oblasti anti-age péče. Dokazujeme, že se nemusíme omezovat pouze nejznámějšími anti-age složkami, ale že zajistíme komplexní péči s dalšími pozitivními účinky.

Prohlédnout zkušenosti
Karolína

Představuji Vám zázrak od Rays. Elixír obsahuje neskutečné množství kolagenu, ale také kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, ceramidy, bromelain a mnoho dalších skvělých věcí pro tvé tělo! 8 druhů bílkovin, 173 zdravotních benefitů, 5000 mg kolagenu denně a 100% přírodní suroviny! Díky Elixíru mám krásnou a pružnou pleť, zdravé vlásky. Dále má protizánětlivé účinky, prodlužuje mládí, chrání srdíčko, podporuje paměť a mnoho dalšího!

Lenka

Musim Vam povedať ze akonahle ma boli koleno, a opäť nasadím Rays a užívam, tak to prestane. A pritom by som skor ocakavala horsie vstrebávanie produktu vzhľadom na vyssi obsah aktivnych latok.. A ucinkuje mi lepsie ako cisty kolagen.

beauty_mudrc

Musím říct, že se jedná o to nejsofistikovanější složení “beauty drinku” , jaké jsem kdy viděla . To si určitě zaslouží pozornost.

Karolína

Jako kosmetička se o svou pleť starám hlavně zvenku, ale důležité je se o sebe starat i zevnitř.

Viki

Co si budem, 30tka už klepe na dveře, tak je s tím třeba něco začít dělat? Anti-age elixír osahuje nejen velké množství kolagenu, ale také další důležité složky, jako jsou ceramidy, bromelain nebo kyselina hyaluronová, díky kterým se může dostat až k samotným buňkám, a tam efektivně působit protiprojevům stárnutí.

kara_official

Ahojte kocčky! Chcem Vám predstaviť hydrolyzovaný kolagen, ktorý sa mi dostal do ruky z e-shopu Rays of Beautyl ❤️ Obsahuje množstvo účinných látok, ako napríklad kys.hyaluronová, železo, zínok, horčík, koenzým Q10 a ďalšie. Už na prvý pohľad ma zaujal tento kolagén, pretože má luxusné balenie a denné dávky máte rozdelené do malých sáčkov.

Veronika

Anti-age elixír Rays of Beauty obsahuje nejen velké množství kolagenu, ale také další důležité složky, jako jsou ceramidy, bromelain nebo kyselina hyaluronová,díky kterým se může dostat až k samotným buňkám, a tam efektivně působit protiprojevům stárnutí. Na rozdíl od tradiční kosmetiky se užívá vnitřně, což zajišťuje jeho vysokou účinnost.Je mocným spojencem v péči o vaše zdraví i krásu. Za mě nej produkt a přitom chutný.

Pavla

Před pár týdny jsem začala s užíváním Rays of Beauty Veggie, tedy ve variantě pro vegany a vegetariány, protože je zbaven všech složek živočišného původu. Poctivě užívala celý měsíc a nemusela jsme se do něj vůbec nutit, protože mi velmi chutnal. Kdo mě sledujete pravidelně, víte, že mě hodně trápí pupínky. Dřív to bylo hlavně v období menstruace, pak už to bylo i mimo ni. Nevím, zda to je kolagenem nebo kosmetikou, co zrovna používám, ale už 14 dní se mi nezanítilo jediné místečko na obličeji, a to i v případě, že jsme nenechala pupínky na pokoji a musela je malinko hnípat. Pleť je i viditelně hladší a samozřejmě i na omak. Všimli si toho i mí rodiče, když jsme u nich byla na návštěvě. Nehledě na to, že mi zmizely rýhy kolem úst, za což mi mamka málem utrhla hlavu. Vrásky přece do měsíce běžně nikomu nemizí...

Lucie

Já jsem hodně spokojená, takže nemám absolutně co vytknout. (A myslím, že to jde i vidět).

Šárka

Veggie mě překvapil, že už po měsíci užívání má viditelné výsledky. Hlavně teda na nehty. Nehty jsou pevné a rychle rostou. Veggie navíc dobře chutná. Takže mohu hodnotit pozitivně.

Niki

Obsahuje nejen velké množství kolagenu, ale také další důležité složky, jako jsou ceramidy, bromelain nebo kyselina hyaluronová, takže je to prostě takový anti-age drink. Je super, že má fakt fajn chuť! Takovou nasládlou a fakt mi chutnal, takže jsem ráda, že jsem se k tomu nemusela nutit.

Veronika

Na rozdíl od tradiční kosmetiky se užívá vnitřně, což zajišťuje jeho vysokou účinnost. Je mocným spojencem v péči o vaše zdraví i krásu. Za mě nej produkt! Chutný a obsahuje Hydrolizovaný kolagen 5000 mg Ceramosidy 60 mg Bromelain 100 mg L-Carnosine 300 mg Kyselina Hylarunová 230 mg Koenzym Q10 100 mg L-Glutathion 50 mg Resveratrol 50 mg.

Kristy

Rays of Beauty Veggie Měsíc jsem používala tento anti age elixír bez živočišných složek a chtěla bych vám na něj napsat takovou menší recenzi. Byl to teda první takový drink, který jsem takto testovala, jelikož je jako jediný veganský. Většina anti-age výrobků obsahuje kolagen nebo jiné živočišné látky. • První bych chtěla vyzdvihnout chuť. Chutná mi! Zkoušel ho i muž a jemu připomínal chuť vitamínů marťánků. A je to tak, chutná nasládle a ovocně. Obsahuje ceramosidy, přesně vám to nepopíšu, jen bych to od někud opsala, ale stručně by to teda mělo hydratovat pokožku zevnitř. Dále tam najdete Bromelain, konzym Q10 a spoustu dalších účinných látek a hlavně taky vitamínů. Balení je krásné a praktické. jednoduše si jen vezmete pytlíček - což je denní dávka Já teda nějaké změny k lepšímu vidím - mám opravdu méně pupínku a taky nemám tolik suchou pleť jako obvykle. S tím mívám v zimě hodně problémy. Jsem s výsledky velmi spokojená.

Andrea

V životě mám ráda dokonalost. Rays tuto podmínku splňuje.